Minimalistyczne pudełka do wysyłki odzieży

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak zoptymalizować swój czas pracy i działać skuteczniej? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak zoptymalizować swój czas pracy i działać skuteczniej? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Pudełka do wysyłki mogą przyczynić się do sukcesu sprzedażowego firmy, o ile wykażemy się kreatywnością na etapie ich projektowania. To, co może przyciągnąć wzrok klienta to minimalistyczny design, proekologiczna postawa firmy oraz niebanalny sposób otwierania i zamykania.

Pudełka do wysyłki Packhelp, czyli daj się wyróżnić na rynku

Spersonalizowane pudełka do wysyłki odzieży to nie tylko pudełka fasonowe. Mogą to być torby prezentowe, pudełka klapowe, a także kartonowe opakowania o nietypowych kształtach. Jak podaje producent opakowań dla biznesu, Packhelp, poprzez opakowania produktowe można zbudować relację z klientem. Decydującą rolę w procesie sprzedażowym może więc odgrywać wygląd pudełka – jego kształt i fason, a także to, co zostanie na nim nadrukowane.

Nadruk na pudełku może być bardzo szczegółowy i pokrywać wszystkie ściany pudełka. Można też postąpić zupełnie odwrotnie i zgodnie z minimalistycznym stylem nadrukować na pudełku jedynie logotyp firmy. Sprawdźmy, jak to robią znane marki!

#1 Pudełka do wysyłki Fensismensi

Fensismensi to firma, która pakuje swoje produkty w półprzezroczysty papier z naklejką, a następnie są wkładane do fasonowych pudełek w groszkowe wzory. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale w świecie e-commerce – klienci, którzy zamawiają produkty Fensismensi, często dzielą się swoją radością z zakupu w mediach społecznościowych. Minimalizm jest tutaj przełamany z kultowym wzorem, tzw. polka dots.

#2 Hien Le – klasyczny przykład minimalizmu

Hien Le to firma, która postawiła na prosty, klasyczny styl i ponadczasowy minimalizm. Na pudełkach do wysyłki odzieży dominuje biel, logo marki jest przepięknie wyeksponowane na powierzchni pudełka.

#3 Minimalistyczne pudełka do wysyłki Deerz

Deerz, to przykład marki, która czerpie pełnymi garściami inspiracje z natury. Odzież Deerz jest pakowana w przepiękne, minimalistyczne brązowe pudełka. Metki ubrań marki Deerz również zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu – to, co rzuca się najbardziej w oczy, jeśli chodzi o identyfikację wizualną firmy, to logo.

Jak widać po wymienionych wyżej przykładach, wydruk na opakowaniu odgrywa ważną rolę w kształtowaniu wizerunku marki na rynku. Jeśli interesuje Cię marketing opakowań i szukasz inspiracji, by stworzyć pudełko dla swojej marki, warto odwiedzić strony popularnych producentów pudełek.